Google Seo

Sizi ; Geleceğe Güvenle Taşıyacak Uzmanlıklarımız

Google Seo

Seo & Sem

SEO Hizmeti | Kurumsal Seo Hizmetleri ve SEO danışmanlığı

Herkesin yada her kurumun iyi kötü bir web sitesi vardır.Örneğin herhangi bir kelime yazdığınızda Google yada diğer arama motorlarında ilk sayfada çıkna kişilerin (reklam yatırımı yapanların dışında) web sitelerinizin ne eksiği var ?

Neden bu insanlar ve siteleri hep ilk sıralarda çıkıyor ? Seo çalışması yapayım derken arama motorları tarafından daimi (BAN) engel almayın ! Gerekli altyapı çalışmaları ile web siteleriniz Google başta olmak üzere tüm arama motorlarına uyumlu ve dost haline geitirilir.Uzamnlık seviyeme güvenin...

Neler Yapabiliriz ? :

Web sitelerinizi SEO adı altında yapılacak O kadar çok uygulama vardır ki...Her site ve sitenin içeriği kendine özgü bir seo çalışması gerektirir. Örneğin siz kurumsal yada kişisel (blog) bir site sahibi iseniz farklı metodlar,eğer E-ticaret siteniz varsa daha da farklı uygulamalar gerektiren bir durum söz konusudur.Bu konumda başı çeken anahtar kelimeler ve MetaTag lar başı çeker.

Bir blog için oluşturulan bir anahtar kelime uygulamasını siz E-Ticaret sitenize uygulayamazsınız.Yada emlak,ilan,gazate gibi sitelerdeki anahtar kelimeleri de herhangi bir siteye uygulayamazsınız.zaten herkes bunların farkında olmadığı için sandbox dan çıkamıyor.Peki SEO için ben sizlere neler yapabilirim ?

Sistematik Uygulamalar :

Web sitenizin özelliği ve içerisindeki içerik bakımana göre sitenize özel seo çalışması uyguluyorum.Sizi ve sitenizi sizinle aynı parkurda koşan rakiperlinizden ayırmak sizi ön sıralara taşımak için geniş çaplı araştırmalar ve analizler uygulayarak sitenize özgün metodlar uyguluyorum.

Arama motorlarının şart koştuğu gerekli ayarlamalar ve optimizasyonları yerine getirerek sitenizi arama motorları ile dost hale getiriyorum.Ve sizi çılgın reklam harcamalarınızdan neredeyse % 75 oranında masraftan kurtarmış oluyorum.Dilerseniz beni arayın projelerimi bir duyun ...
7578098541.txt