wordpress uzmanı

WooCommerce B2B E-Ticaret sİTESİ

hazır e-ticaret siteleri

E-Ticaret sitelerine yeni düzen getirerek B2B denilen , uzun açılımı BUYER TO BUYER denilen ve Türkçesi - Alıcısından Alıcısına - denilen yani , kişilerin birbirlerine eticaret kanalı ile satış yaptığı eticaret sistemidir.Sizler bu noktada üyelerinize aylık-yıllık mağaza üyelik paketleri satarak,satılan herbir üründen sabit fiyat yada belirli komisyonlar belirleyerek gelir elde edebilirsiniz.
Hizmet Bedeli : 3.500 TL

Genel Hizmet Özellikleri

Wordpress    3 İş Günü    Peşinen    Aktif Domain    Aktif Hosting    Cpanel Bilgileri    Site Bilgileri    Evet   
Diğer Hizmetler

Uzmanlıkta Değişmez Kalitem

Theme Featured icons

E-Ticaret

Kolay yönetilebilinir admin panelleri ile ,sınırısz kategoride sınırsız ürünler yükleyerek,kolayca satış yapın,ek gelir elde edin,stoklarınızı tüketin.
Theme Featured icons

Mobil Uyumluluk

Hazırladığım tüm siteler mobil uyumludur. Tüm akıllı cep telefon ve tabletlerden rahatlıkla kullanım kolaylığı sunmaktadır.Her sitede kullanım rahatlığı.
Theme Featured icons

Güncellenebilir Temalar

Dilediğiniz zaman dilediğiniz şekilde web sitelerinizi genel olarak veya kısmi olarak admin panelinizden çok basit şekilde düzenleyip güncelleyebilirsiniz.
Theme Featured icons

Google Uyumluluğu

Başta Google olmak üzere tüm arama motorlarının entegreleri dikkate alınarak tüm siteler arama motoru optimizasyonu yapılarak sizlere takdim edilmektedir.
Theme Featured icons

Sade Kodlama

Web sitelerimi oldukça az kod kullanarak ağır tema içeriklerin aksine sade-basit-işlevsel kodlamalar yaparak sitenizin hızlı çalışmasını sağlıyorum.
Theme Featured icons

Tema Değişimi

Olurda beğenmezseniz satın aldığınız sitenin temasını ,sizlerin istekleri ve satış kategoriniz doğrultusunda basit ve hızlı bir şekilde değiştirebiliriz.
Theme Featured icons

Reklam Alanları

İster kendi reklamlarınızı yayımlayın,isterseniz harici reklamalr alarak sitenizde yayımlanıza izin verilen oldukça geniş reklam alanları mevcuttur.
Theme Featured icons

Ömür Boyu Lisans

Satın almış olduğunuz sitelerde hiçbir şekilde lisansım yoktur ve şifrelenmiş değildir.Siz ne kadar süreli kullanabilirseniz ,kullanabilirsiniz.