Whatsapp : 0505-035-0585
kvkk uzmanı

Garantili Seo Hizmeti

Garantili Seo

Biliyoruz ki hemen hemen herkesin bir web sitesi var ve biliyoruz ki herkesin işi ve tanıtımları için web siteleri çok önemlidir ve adeta çocukları değerindedir.

 
Herşeyin ötesinde sadece türkiyede bile ortalama kişi başına 3 web sitesinin düştüğünü varsayarsak Google tarafından ilgili konularda ilk sayfalarda çıkmak ücretli reklamlar dışında neredeyse imkansız hale geldi ve artık ücretli reklamlarla bile Google ilk sayfalarda yer almak neredeyse imkansız bir hal almaya başladı.Elbetteki verilen ücretli reklamların bazı hacker gruplarının tıklama başına kar elde etmesi için sabote edileceğini varsaymazmak bize göre ücretli reklam amacına net olarak ulaşmayan ve pahalı bir tanıtım aracı olmaktadır.
 
Google ilk sayfalarda çıkmak adeta bir at yarışı gibi iken sizler kendi sektörünüzde nasıl ön planda olabilirsiniz ? Kendini sürekli güncelleyen Google yeni yazılım alt yapısı ile SEO adı verilen işlemlerle artık organik siteler ve organik içerikler ile ilgilenmekte.Çünkü google her ne kadar birinci arama motoru olsa da rakipleri hemen onun ardından yetişiyor.Bu sebeble google kullanıcısına en iyi organik sonucu vermek için spam olmayan ve organik olan siteleri kullanıcısına güvenli içerik olarak sunmaktadır.
 
İşte bu konumda SEO ön plana çıkıyor.Elbetteki bunu fırsat bilen internetin yaramaz çoçukları hackerlar her konuda olduğu gibi bu konuda da ücretsiz hizmet diye kurdukları forum ve bazı sitelerde ,kendince seo yapmaya çalışan siteleri hedef alarak çökertmekte veya kendi emellerine alet etmektedirler.
 
Seo açısından yapılacak o kadar çok sekme varki hangisini nereden ,nasıl,en uygun fyata ve doğru amaca uygun olarak yapacağız ? Seo için ortalama 50 sekmenin şart düştüğünü varsayarsak her işlem için bir siteye dolayısı ile 50 siteye gitmeniz gerek.Özellikle backlink ve Pingleme adı verilen işlemler seo açısından çok öenmli iken yanlış ve virüslü bir siteden Backlink almak sitenize çok ciddi zararlar verebilir.
 
Peki ne yapabiliriz ve bize en iyi çözüm nedir ?
İşte tam bu noktada 9 yıllık uzmanlığı ve yurtdışı çalışmaları ile seo adına oluşturulmuş ve neredeyse tüm seo gereksinimlerini bir sitede toplayan,Google ile entegre sistemlere sahip,her kullanıcının kendine ait admin paneli sayesinde yapılacak tüm işlemlerin kendi kendine kontrollü ve düzenli olarak yapabileceği,işletim sistemi tarafından verilen kodu sitesine yerleştirmesi ile günlük-haftalık-aylık site istatistik raporu alabileceği ve saymakla bitmez diğer eklentileir sayesinde size kendi kendinize kontrollü seo yapma imkanı veriyor.
 
Herşey sizin kontrolünüzde olduğu için herhangi bir güvenlik sorununuzda olmuyor.Ayrıca tek bir üyelik ve hesap ile sınırsız sayıda web sitenize seo yapabilirsiniz ve sitenizi rakiplerinizden öne taşımış olursunuz.
Aylık ve yıllık paket seçenekleri olan,klasik bir webmastrın yapacağı bir aylık geçici seo çalışması fiyatına bir yıllık ve sınırsız web sayısı ile alabildiğiniz kadar kullanabildiğiniz kadar kendine seo hizmetine inanamayacaksınız.Üstelik denemelik birgünlük deneme sürümü ile bizzat kendiniz test de edebilirsiniz.
Unutmayınız ki düşman uyumadığı gibi rakiplerinizde uyumuyor ve seo da sürekli yapılması gereken bir şeydir.Tek bir hesabınız ile sitelerinize aylık olarak düzenli seo yapmanız size çok şey kazandırırken ,marka ve site bilinirliğinizi artıracak aynı zamanda sitenizi hak ettiği yere taşıyacaktır.İşte tüm bunların tek adresi ise www.interaktifseo.com dur.
Üye olmanız ile birlikte eğitim videolarını izleyip seo ve işletim sistemi hakkında bilgi edinirken,site kurucusu ve webmastardan sürekli teknik bilgi desteği de alabilirsiniz.
 

 

Hazır Kurumsal Site - Kurumsal Site Yazılım