verbis uzmanı

Website İngilizce - Türkçe Dil Çevirisi

hazır e-ticaret siteleri

İnteraktif Hizmetler olarak 14 yıllık aktif ingilizcem ile tüm web sitelerinizi İngilizceden Türkçeye çeviriyor,varolan Türkçe sitelerinizi de İngilizce çeviriyorum.Hizmet hem admin panel hemde frontend yapıldığı gibi her bir panel için ayrı hizmet bedeli alınır.Çeviri fiyatı max 3.000 kelime ile sınırlandırılmış olup,sonrası her 1.000 kelime için +100 TL hizmet bedeli alınır.Diğer çeviriler için ulaşınız
Hizmet Bedeli : 250 TL

Genel Hizmet Özellikleri

Tüm Siteler    1-3 Gün    İş Bitimi    Çeviri Dökümü    Evet   
Diğer Hizmetler

Uzmanlıkta Değişmez Kalitem

Theme Featured icons

E-Ticaret

Kolay yönetilebilinir admin panelleri ile ,sınırısz kategoride sınırsız ürünler yükleyerek,kolayca satış yapın,ek gelir elde edin,stoklarınızı tüketin.
Theme Featured icons

Mobil Uyumluluk

Hazırladığım tüm siteler mobil uyumludur. Tüm akıllı cep telefon ve tabletlerden rahatlıkla kullanım kolaylığı sunmaktadır.Her sitede kullanım rahatlığı.
Theme Featured icons

Güncellenebilir Temalar

Dilediğiniz zaman dilediğiniz şekilde web sitelerinizi genel olarak veya kısmi olarak admin panelinizden çok basit şekilde düzenleyip güncelleyebilirsiniz.
Theme Featured icons

Google Uyumluluğu

Başta Google olmak üzere tüm arama motorlarının entegreleri dikkate alınarak tüm siteler arama motoru optimizasyonu yapılarak sizlere takdim edilmektedir.
Theme Featured icons

Sade Kodlama

Web sitelerimi oldukça az kod kullanarak ağır tema içeriklerin aksine sade-basit-işlevsel kodlamalar yaparak sitenizin hızlı çalışmasını sağlıyorum.
Theme Featured icons

Tema Değişimi

Olurda beğenmezseniz satın aldığınız sitenin temasını ,sizlerin istekleri ve satış kategoriniz doğrultusunda basit ve hızlı bir şekilde değiştirebiliriz.
Theme Featured icons

Reklam Alanları

İster kendi reklamlarınızı yayımlayın,isterseniz harici reklamalr alarak sitenizde yayımlanıza izin verilen oldukça geniş reklam alanları mevcuttur.
Theme Featured icons

Ömür Boyu Lisans

Satın almış olduğunuz sitelerde hiçbir şekilde lisansım yoktur ve şifrelenmiş değildir.Siz ne kadar süreli kullanabilirseniz ,kullanabilirsiniz.