İnteraktif Hizmetler | Webmaster Hizmetleri
Aradığınız sorunun cevabını bulabileceğinize inanıyoruz. Olur da bulamazsanız İLETİŞİM sayfasından bize ulaşınız.

Web Yazılım

Satın Aldığınız Ürünlerimizin Faturasını Alabilirsiniz. Satın Aldığınız Ürünlerin Faturasını Kesebilmemiz için  Üyelik Bilgilerinizde Adres,Vergi No veya T.C Kimlik Numarası Alanlarını Doldurunuz.

Faturanız (2) iş günü içerisinde elektronik fatura (E-Arşiv,E-Fatura) olarak mail adresinize gelmektedir.

Web Paketlerimiz domaine lisanslı olarak tarafınıza teslim edilmektedir. lisans verileceği için iade söz konusu olmamaktadır.

Web Paketlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen web paketi siparişte belirtilen domaine lisanslanır. web paketinin kurulumu tamamlandıktan sonra domain değişikliği yapılmamaktadır.

Lisans değişikliği yapılmamaktadır. Kurulumundan sonra cayma, domain değiştirme hakkı bulunmamaktadır.. Ürünlerimiz domaine lisanlıdır, lisans silme işlemi yapılamamaktadır. Bu nedenle sipariş verdiğiniz Web Tasarım Paketini teslim aldığınızdan itibaren ürün kullanımı ortaya çıkmaktadır. 

Yazılımlarımızı kendi hostinginizde kuramazsınız .Satılan siteler 1 yıllık süreli (Kiralama) mantığı ile satıldığı için tüm siteler kendi bünyemizde barındırılmaktadır.

Web Paketlerimizin footer kısmında ve panelde bulunan linklerimiz silinemez, kendi linklerinizi koyamazsınız.Bu işlem aslında siteniz için seo açısından önemlidir. Çapalama dediğimiz backlink ile kendi site linkimiz eklidir ve site trafiği konusunda sitenizin yükselmesine yardımcı olur

Satın aldığınız web paketinin ödemesini yaptıktan sonra aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. 

Mesai Saatlerimiz

Hafta içi :  09:00 19:00

Cumartesi : 10:00-18:00

Pazar: KAPALI (Pazar günü satın aldığınız web paketlerinin ertesi günü  kurulumu yapılmaktadır.)

Ödemenizi yaptıktan sonra satın aldığınız paket tarafımızdan kurularak demoda gördüğünüz şekilde teslim edilmektedir. Yönetim panelinden sitenizin içeriklerini düzenleyebilirsiniz.Siteniz demoda göründüğü şekilde demo içerikler ve görsellerle teslim edilir. kurulum ile hemen değiştirip sitenizi güncelleyebilirsiniz.

Web Paketlerimizi Havale - Eft Şeklinde Satın Alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, İletişim Formu Sayfasında KONU kısmına " Havale - Eft Olarak " yazın. Satın almak istediğiniz ürünün adını veya ürün kod numarasını veya tam URL yi kopyalayıp yapıştırarak MESAJ kısmına yazıp gönderebilirsiniz. Talep kısmında Ad-Soyad , İletişim Numaranız , E-Mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz.

Başvurunuz ile size gönderilecek (E-Posta) Hesap Numaralarımızdan Herhangi Birine Web Paketi Ücretini Gönderiniz. Havale / Eft Açıklama Kısmına Sipariş Numarasını Belirtirseniz İşleminiz Daha Hızlı Gerçekleşecektir.

Daha Sonra iletişim seçeneklerinizden bizlere hızlıca ulaşıp bilgi alabilirsiniz veya dekontunuzu bilgi@webyazilimci.com.tr Mail Adresimize Sipariş Numarasıyla Birlikte göndermeniz yeterlidir.

Teslim edilen ürüne 1 (bir) yıl yazılım kaynaklı sorunlara ücretsiz destek sağlanmaktadır. 

Satın aldığınız yazılımlarda talep edeceğiniz özel düzenlemeler ÜCRETE TABİDİR.

Her türlü soru ve sorunlarınızı iletişim sayfasından mesaj göndererek iletebilirsiniz.

Ürünlerimizi satın alan müşterilerimizin özel isteklerini ek ücret karşılığında yapıyoruz. Ek Modül isteklerinizi müşteri iletişim sayfasından mesaj göndererek veya bilgi@interaktifhizmetler.com mail adresimize yazabilirsiniz. İstediğiniz ek modülün maliyeti hesaplanarak size teslim edileceği tarihi bildiriyoruz.

Sistemimizde yer alan Hazır Web Paketlerimiz Seo Uyumludur. Sitenizi Google Webmaster Toolstan doğrularsanız daha hızlı index alırsınız.. Web sitenizin google arama sonuçlarında çıkması yaklaşık 17-30 gün sürer. Siteniz içeriğini otomatik olarak tarayan google botlar zaman içinde sitenizi arama sonuçlarına dahil eder.

Daha üst sıralarda çıkmak için;

- Başka sitelerden sizin sitenize link verilmesini sağlamalısınız (En önemli kriter budur.)

- Sitenizin içeriğinin ilgili olduğunuz konularda zengin metinlerden oluşmasını sağlamalısınız.

- Ayrıca ana sayfanızda bağlantılı metinlere yer vermelisiniz.

- Site içeriğinizi güncel tutmalısınız (Zaman zaman değişiklik yapmalısınız).

Satın Aldığınız Web Paketlerinin Kurulumunu Ücretsiz Yapıyoruz. 

1 Yıl yazılımsal sorunlara destek sağlanmaktadır. 1 yıl sonrası paketinizi yenilemeniz ile tekrardan 1 yıllık yazılımsal teknik destek devam eder.

Satın aldığınız yazılımda hosting paketiniz ile birlikte 1 YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ verilmektedir. Sonrası 1 yıl için 25$ üzerinden TL cinsinden ödeme alınır. Hosting ücretinin yeniden ödenmemesi ile web siteniz artık bir sunucuya sahip olmadığından kapanır. Bu durumdan firmamız sorumlu olmayacaktır. Hosting sürenizin bitimine 1 ay kala sizleri haricen bilgilendişriyoruz.

Eğer domainiz yok ise satın almada sizlere ücretsiz yardımcı oluyoruz.

Satın aldığınız tema bir web sitesini simgelediği için satın alındıktan sonra tema değişimi yapılmamaktadır. Ancak seçeceğiniz temanın beğenilmesi ile yeni bir ücretli tema kurabiliriz.

Evet.Paketinizde çoklu dil seçeneği olmasa bile EK MODÜLLER sayfasından satın alacağınız tüm dilleri web sitenize entegre ediyoruz.

Genel olarak SÜPER ADMİN dediğimiz site sahibi olan SİZ , sonra satış yapacak kişi olan işletmeci SATICI ve bir de alışveriş yapacak grup olan MÜŞTERİ olarak standart 3 farklı üyelik grubu vardır. Ancak talepleriniz ile Muhasebe,Editör,Influecer gibi daha fazla kullanıcı grubunu da +maliyet ve +zaman ile oluşturabiliriz.

Dijital Reklamcılık

Promosyon

Fiziki Reklam

Fotoğrafçılık

Hukuk Danışmanlık