İnteraktif Hizmetler | Webmaster Hizmetleri İnteraktif Hizmetler | Webmaster Hizmetleri
İnteraktif Promosyon
Kartvizitler
Kartvizit, kişisel veya kurumsal iletişim bilgilerini içeren küçük bir karttır. Genellikle iş görüşmeleri, toplantılar veya diğer profesyonel etkinliklerde dağıtılır. Kartvizitler, ad, unvan, şirket adı, iletişim bilgileri (telefon numarası, e-posta adresi, web sitesi vb.) gibi bilgileri içerir.
Luxury Kartvizit

Çift yönlü , kuşe kağıda basılı & mat , özel tasarım çok renkli ürünler

Kraft Kartvizit

Eskitme kağıt üzerine , kraft kağıt üzerine baskılı ürünler

Kare Kartvizit

Kare ebatlı , her türden kartvizit ürünleri

Kartvizitler
Sıvama Kartvizit

Çift-tek yönlü kabartmalı-kabartmasız ürünler

Oval Kenarlı Kartvizit

Kesik kenarlı , oval ve tasarımsal kartvizitler

Standart Kartvizit

Standart tek veya çift yönlü kartvizitler

İnteraktif Hizmetler | Webmaster Hizmetleriİnteraktif Hizmetler | Webmaster Hizmetleri

Kartvizitler

Kartvizitler, iletişim kurmak isteyen kişilere kolaylık sağlamak, profesyonel bir imaj oluşturmak ve iletişim bilgilerini hızlı ve etkili bir şekilde paylaşmak için kullanılır.

Kartvizit, kişisel veya kurumsal bilgilerin yer aldığı küçük bir karttır. İş dünyasında kullanılan kartvizitler, kişinin adını, unvanını, iletişim bilgilerini (telefon numarası, e-posta adresi), şirketin adını ve logosunu içerebilir. Kartvizitler, iş toplantıları, fuarlar, konferanslar gibi profesyonel ortamlarda, kişilerin kendilerini tanıtmak ve iletişim bilgilerini paylaşmak için kullanılır. Kartvizitler, profesyonel ve güvenilir bir imaj oluşturmak amacıyla tasarlanır ve genellikle karton, plastik veya metal malzemeden yapılır.

Kartvizit, bir kişinin veya bir şirketin iletişim bilgilerini içeren küçük bir karttır. Genellikle iş dünyasında kullanılan kartvizitler, ad, unvan, şirket adı, adres, telefon numarası, e-posta adresi gibi iletişim bilgilerini içerir. Kartvizitler, tanışma ve iletişim kurma amacıyla kullanılır ve kişinin veya şirketin profesyonel kimliğini yansıtır.


Kartvizitler

İnteraktif Hizmetler S.S.S.
Aklınıza Takılabilecek Soru & Cevapları
Burada basit Soru-Cevap yetersiz kaldı ise, Bize Yazın | Tüm SSS