İnteraktif Hizmetler | Webmaster Hizmetleri İnteraktif Hizmetler | Webmaster Hizmetleri
İnteraktif Hizmetler S.S.S.
Aklınıza Takılabilecek Soru & Cevapları
Burada basit Soru-Cevap yetersiz kaldı ise, Bize Yazın | Tüm SSS

Web Paketlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen web paketi siparişte belirtilen domaine lisanslanır. web paketinin kurulumu tamamlandıktan sonra domain değişikliği yapılmamaktadır.

Lisans değişikliği yapılmamaktadır. Kurulumundan sonra cayma, domain değiştirme hakkı bulunmamaktadır.. Ürünlerimiz domaine lisanlıdır, lisans silme işlemi yapılamamaktadır. Bu nedenle sipariş verdiğiniz Web Tasarım Paketini teslim aldığınızdan itibaren ürün kullanımı ortaya çıkmaktadır. 

Yazılımlarımızı kendi hostinginizde kuramazsınız .Satılan siteler 1 yıllık süreli (Kiralama) mantığı ile satıldığı için tüm siteler kendi bünyemizde barındırılmaktadır.

Web Paketlerimizin footer kısmında ve panelde bulunan linklerimiz silinemez, kendi linklerinizi koyamazsınız.Bu işlem aslında siteniz için seo açısından önemlidir. Çapalama dediğimiz backlink ile kendi site linkimiz eklidir ve site trafiği konusunda sitenizin yükselmesine yardımcı olur

Satın aldığınız web paketinin ödemesini yaptıktan sonra aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. 

Mesai Saatlerimiz

Hafta içi :  09:00 19:00

Cumartesi : 10:00-18:00

Pazar: KAPALI (Pazar günü satın aldığınız web paketlerinin ertesi günü  kurulumu yapılmaktadır.)

Ödemenizi yaptıktan sonra satın aldığınız paket tarafımızdan kurularak demoda gördüğünüz şekilde teslim edilmektedir. Yönetim panelinden sitenizin içeriklerini düzenleyebilirsiniz.Siteniz demoda göründüğü şekilde demo içerikler ve görsellerle teslim edilir. kurulum ile hemen değiştirip sitenizi güncelleyebilirsiniz.

Web Paketlerimizi Havale - Eft Şeklinde Satın Alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, İletişim Formu Sayfasında KONU kısmına " Havale - Eft Olarak " yazın. Satın almak istediğiniz ürünün adını veya ürün kod numarasını veya tam URL yi kopyalayıp yapıştırarak MESAJ kısmına yazıp gönderebilirsiniz. Talep kısmında Ad-Soyad , İletişim Numaranız , E-Mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz.

Başvurunuz ile size gönderilecek (E-Posta) Hesap Numaralarımızdan Herhangi Birine Web Paketi Ücretini Gönderiniz. Havale / Eft Açıklama Kısmına Sipariş Numarasını Belirtirseniz İşleminiz Daha Hızlı Gerçekleşecektir.

Daha Sonra iletişim seçeneklerinizden bizlere hızlıca ulaşıp bilgi alabilirsiniz veya dekontunuzu bilgi@webyazilimci.com.tr Mail Adresimize Sipariş Numarasıyla Birlikte göndermeniz yeterlidir.