İnteraktif Hizmetler | Webmaster Hizmetleri İnteraktif Hizmetler | Webmaster Hizmetleri
İnteraktif Hukuk Danışmanlık
E-İmza Satışı
E-imza satışı, elektronik imza teknolojisinin kullanıcılarına sağladığı avantajları ve güvenliği sunan bir hizmettir. E-imza, dijital belgelerin güvenli bir şekilde imzalanmasını ve doğrulanmasını sağlayan bir elektronik imza çeşididir.
2 Yıllık E-İmza

2 yıl geçerli kişisel e-imza

Kurumsal E-İmza

İşletme adınıza özel e-imza

E-İmza Kullanım Eğitimi

E-imza nasıl kullanılır ve imza atılır

E-İmza Satışı
1 Yıllık E-İmza

1 yıl geçerli kişisel e-imza

3 Yıllık E-İmza

3 yıl geçerli kişisel e-imza

E-imza Yenileme

Süresi dolan e-imzaların yeniden aktif edilmesi

İnteraktif Hizmetler | Webmaster Hizmetleriİnteraktif Hizmetler | Webmaster Hizmetleri

E-İmza Satışı

E-imza satışı, kişilerin veya kurumların elektronik imza sertifikalarını satın almasını ve kullanmalarını sağlar. Bu hizmet sayesinde elektronik ortamda yapılan işlemler güvenli ve hukuki olarak geçerli olur. E-imza satışı genellikle sertifika hizmet sağlayıcıları veya yetkilendirilmiş kuruluşlar tarafından gerçekleştirilir.

E-imza satışı, dijital imza olarak da bilinen elektronik imzanın satın alınması işlemidir. E-imza, elektronik ortamda belge imzalamak ve kimlik doğrulama işlemlerinde kullanılan bir teknolojidir. E-imza satışı, e-imza hizmet sağlayıcıları tarafından gerçekleştirilir ve kullanıcılar bu hizmeti satın alarak elektronik imza sahibi olurlar. E-imza satışı ile birlikte kullanıcılar, dijital imzalarını kullanarak elektronik ortamda güvenli bir şekilde belge imzalayabilir, kimlik doğrulama işlemleri yapabilir ve diğer dijital işlemleri gerçekleştirebilirler. E-imza satışı, çeşitli güvenlik protokollerine sahip olan elektronik imza sertifikalarının satın alınmasını içerir.

E-İmza satışı, elektronik imza hizmet sağlayıcıları tarafından sunulan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde bireyler veya kurumlar, elektronik ortamda belgeleri imzalayabilir, onaylayabilir veya gönderebilirler. E-İmza, dijital olarak oluşturulan ve belgeye kimlik doğrulama işlevi gören bir elektronik imzadır. E-İmza satışı, bu elektronik imzaların satın alınması ve kullanıcıya sağlanması sürecini kapsar. E-İmza satın alarak, belgeleri hızlı ve güvenli bir şekilde dijital ortamda imzalayabilir ve işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.E-İmza Satışı

İnteraktif Hizmetler S.S.S.
Aklınıza Takılabilecek Soru & Cevapları
Burada basit Soru-Cevap yetersiz kaldı ise, Bize Yazın | Tüm SSS

Elektronik imza, elektronik olarak oluşturulan belgeleri imzalamak için kullanılan ve elektronik olarak gönderilen belgenin gönderildiği anda gönderene ait olmasını ve daha sonra reddedilememesini sağlayan kişisel olarak şifrelenmiş dijital bir veridir.

5070 sayılı Elektronik İmza Kanununa göre, bir e-imza, başka bir elektronik veriye eklenen veya elektronik verilerle şifrelenmiş bir bağlantı olan ve kimlik doğrulama amacıyla kullanılan elektronik veridir.

Yalnızca imza sahibi tarafından kullanılan, güvenli elektronik imza oluşturma aracı tarafından üretilen, nitelikli elektronik şifreleme sertifikasına dayalı olarak imza sahibinin kimlik ve teyidini sağlayan, üzerinde yapılacak herhangi bir değişikliğin tespitine imkan veren elektronik bir uygulamadır.

E-İmza satın alma işlemi, BTK tarafından Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısı lisanslı kurumlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

İnteraktif Hizmetlerin İŞTİRAK İŞLETMESİ olan interaktifhukuk.com.tr sitesi üzerinden başvurabileceğiniz gibi , interaktifhizmetler.com web sitemizden de başvurarak satın alabilirsiniz.

Telefon & Whatsapp üzerinden destek almak için : 0505-035-0585 ten ulaşabilirsiniz.

Kimlik veya Sürücü Belgesi (T.C. Kimlik No yazılı olmalı)

Yeni çıkan kanun düzenlemesine göre de , geri kalan onaylama işlemini de e-devletiniz üzerinden mobil bankacılık sekmesi ile giriş yaptıktan sonra onaylayabiliyorsunuz.

Onaylama ve aktifleştirme bilgilerini,tarafınıza satış sonrası tarif ediyoruz.

Kimlik veya Sürücü Belgesi (T.C. Kimlik No yazılı) 

Her bir kullanıcı için E-Tuğra Nitelikli Elektronik Sertifika Başvuru Formu ve Taahhütnamesi 

İmza Sirküleri (Şahıs firması ise İmza Beyannamesi)

Faaliyet Belgesi (Yalnızca Şahıs Firmalar için geçerlidir ve son 6 Ay içerisinde alınmış olmalıdır.) 

Yetkilendirme Belgesi (Münferit yetkili değilse ve ya İmza Sirkülerinde yer almıyorsa)

Gizlilik
İmzalanan veriler üçüncü şahıslar tarafından sahip olunsa bile şifreleme tekniği nedeniyle anlaşılması engellenir.

Veri Bütünlüğü
Bir verinin alıcısı verinin aktarım sırasında bir değişikliğe uğrama durumunu tespit edebilir.

İnkar Edilememezlik
Verileri oluşturan veya imzalayarak gönderen, daha sonra veriyi kendisinin oluşturduğunu ya da gönderdiğini reddedemez.

Kimlik Belirleme ve Kimlik Denetimi
Kimlik belirleme ve kimlik denetimi, şifrelemenin en yaygın kullanımlarından biridir. Kimlik belirleme, birinin kimliğinin doğrulanması işlemidir.