İnteraktif Hizmetler | Webmaster Hizmetleri İnteraktif Hizmetler | Webmaster Hizmetleri
İnteraktif Web Yazılım
E-Ticaret Yazılımı
Kurumsal ve Bireysel yazılımlar , E-ticaret ve E-İhracat yazılım çözümlerimiz ve Butik yazılım anlayışı ile bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınıza göre , en güncel yazılımlar ve sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda hazırladığımız ve sunuyor olduğumuz hizmetlere göz atın.
Tek Menülü E-Ticaret

Sadece bir kategori üzerinden satış yapanlar için idealdir

Dört Menülü E-Ticaret

Derin kategori zincirlemesinde satış yapanlar için

Tam Entegreli E-Ticaret

A'dan Z'ye olması gereken tüm özellikli site

E-Ticaret Yazılımı
İki Menülü E-Ticaret

Ana kategori ve Alt kategori olarak satış yapanlar için

Üç Menülü E-Ticaret

3 farklı kombinasyonda satış yapanlar için

Bayi Yönetimli E-Ticaret

Bayilere özel satışın ve yönetiminin yapıldığı site

İnteraktif Hizmetler | Webmaster Hizmetleriİnteraktif Hizmetler | Webmaster Hizmetleri

E-Ticaret Yazılımı

E-ticaret yazılımı, bir işletmenin internet üzerinden ürün veya hizmet satışı yapabilmesi için kullanılan bir yazılım çözümüdür. Bu yazılım, online mağaza oluşturma, ürün kataloğu yönetimi, ödeme işlemleri, sipariş takibi, müşteri ilişkileri yönetimi gibi işlemleri gerçekleştirmek için kullanılır. E-ticaret yazılımı, işletmelere online satış yapma imkanı sunarak müşteri tabanını genişletmelerine ve gelirlerini artırmalarına yardımcı olur. Ayrıca, müşterilerin kolaylıkla ürünleri bulmalarını, satın almalarını ve ödemelerini güvenli bir şekilde yapmalarını sağlar.

E-Ticaret yazılımı, bir işletmenin internet üzerinden ürün veya hizmet satışı yapabilmesi için kullanılan bir yazılım çözümüdür. Bu yazılım, bir web sitesi veya mobil uygulama üzerinden müşterilere ürünleri sergileme, sipariş alma, ödeme işlemleri gerçekleştirme, stok takibi yapma, müşteri ilişkileri yönetimi gibi işlemleri kolaylaştırır. E-Ticaret yazılımları, genellikle kullanıcı dostu bir arayüze sahip olup, güvenli ödeme sistemleriyle entegre çalışır. Ayrıca, SEO uyumlu olması, analitik verileri takip edebilme, pazarlama kampanyaları düzenleme gibi özelliklere de sahip olabilir.

E-Ticaret Yazılımı

İnteraktif Hizmetler S.S.S.
Aklınıza Takılabilecek Soru & Cevapları
Burada basit Soru-Cevap yetersiz kaldı ise, Bize Yazın | Tüm SSS