İnteraktif Hizmetler | Webmaster Hizmetleri İnteraktif Hizmetler | Webmaster Hizmetleri
İnteraktif Web Yazılım
Kurumsal Web Yazılım
Kurumsal ve Bireysel yazılımlar , E-ticaret ve E-İhracat yazılım çözümlerimiz ve Butik yazılım anlayışı ile bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınıza göre , en güncel yazılımlar ve sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda hazırladığımız ve sunuyor olduğumuz hizmetlere göz atın.
İşletmenize Özel

Sektörünüze uygun analizlerimiz ile size en uygun yazılımı kodluyoruz.

Markanızla Uyumlu Renkler

Logonuzla eşleşen renk skalası ile ahenkli uyum.

Google Uyumlu Alt Yapı

Üst sıralarda yerinizi almanız için google seo & sem destekli altyapı.

Kurumsal Web Yazılım
100% Mobil Uyumlu

Her kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği uyumlu tasarımlar.

Donanımlı Yönetim Paneli

Sitenizi rahatlıkla güncelleyebileceğiniz admin paneli.

Güncelleme Gerektirmez

Sürekli güncelleme gerektirmeyen , ileri düzeyde yazılım çözümü.

İnteraktif Hizmetler | Webmaster Hizmetleriİnteraktif Hizmetler | Webmaster Hizmetleri

Kurumsal Web Yazılım

Kurumsal web yazılım, bir şirketin veya kurumun iş süreçlerini yönetmek, verimliliği artırmak ve müşteri ilişkilerini geliştirmek için kullanılan özel olarak tasarlanmış bir web tabanlı yazılımdır. Bu yazılım, bir şirketin web sitesi üzerinden erişilebilen ve genellikle şirketin iç süreçlerini yöneten bir dizi uygulamayı içerir. Örneğin, bir kurumsal web yazılım, müşteri yönetimi, stok takibi, finansal yönetim, proje yönetimi, insan kaynakları yönetimi gibi iş süreçlerini otomatikleştirebilir ve merkezi bir yerden erişilebilir hale getirebilir. Kurumsal web yazılım, şirketin verimliliğini artırmak, maliyetleri azaltmak ve rekabet avantajı elde etmek için kullanılan bir araçtır.

Kurumsal web yazılım, bir kuruluşun iş süreçlerini ve operasyonlarını desteklemek için özel olarak tasarlanmış bir web tabanlı yazılımdır. Bu yazılım, kuruluşun ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve genellikle bir veritabanı ile entegre çalışır.

Kurumsal web yazılımı, bir kuruluşun müşteri ilişkileri yönetimi, insan kaynakları yönetimi, envanter yönetimi, finansal yönetim, proje yönetimi gibi çeşitli iş süreçlerini otomatikleştirmek ve verimliliği artırmak için kullanılır. Ayrıca, kuruluşun iç ve dış paydaşlarıyla iletişimi kolaylaştırmak ve bilgi paylaşımını sağlamak için kullanılır.


Kurumsal web yazılımı, genellikle büyük ölçekli kuruluşlar tarafından kullanılır ve birden fazla departman veya bölüm arasında bilgi paylaşımını kolaylaştırır. Bu yazılım, kullanıcıların güvenli bir şekilde erişebileceği bir web tarayıcısı üzerinden çalışır ve genellikle kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.


Kurumsal web yazılımı, kuruluşun ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve genellikle uzman bir yazılım geliştirme ekibi tarafından geliştirilir. Bu yazılım, kuruluşun iş süreçlerini daha verimli hale getirerek rekabet avantajı sağlar ve kuruluşun büyümesini destekler.

Kurumsal Web Yazılım

İnteraktif Hizmetler S.S.S.
Aklınıza Takılabilecek Soru & Cevapları
Burada basit Soru-Cevap yetersiz kaldı ise, Bize Yazın | Tüm SSS

Web Paketlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen web paketi siparişte belirtilen domaine lisanslanır. web paketinin kurulumu tamamlandıktan sonra domain değişikliği yapılmamaktadır.

Lisans değişikliği yapılmamaktadır. Kurulumundan sonra cayma, domain değiştirme hakkı bulunmamaktadır.. Ürünlerimiz domaine lisanlıdır, lisans silme işlemi yapılamamaktadır. Bu nedenle sipariş verdiğiniz Web Tasarım Paketini teslim aldığınızdan itibaren ürün kullanımı ortaya çıkmaktadır. 

Yazılımlarımızı kendi hostinginizde kuramazsınız .Satılan siteler 1 yıllık süreli (Kiralama) mantığı ile satıldığı için tüm siteler kendi bünyemizde barındırılmaktadır.

Web Paketlerimizin footer kısmında ve panelde bulunan linklerimiz silinemez, kendi linklerinizi koyamazsınız.Bu işlem aslında siteniz için seo açısından önemlidir. Çapalama dediğimiz backlink ile kendi site linkimiz eklidir ve site trafiği konusunda sitenizin yükselmesine yardımcı olur

Satın aldığınız web paketinin ödemesini yaptıktan sonra aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. 

Mesai Saatlerimiz

Hafta içi :  09:00 19:00

Cumartesi : 10:00-18:00

Pazar: KAPALI (Pazar günü satın aldığınız web paketlerinin ertesi günü  kurulumu yapılmaktadır.)

Ödemenizi yaptıktan sonra satın aldığınız paket tarafımızdan kurularak demoda gördüğünüz şekilde teslim edilmektedir. Yönetim panelinden sitenizin içeriklerini düzenleyebilirsiniz.Siteniz demoda göründüğü şekilde demo içerikler ve görsellerle teslim edilir. kurulum ile hemen değiştirip sitenizi güncelleyebilirsiniz.

Web Paketlerimizi Havale - Eft Şeklinde Satın Alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, İletişim Formu Sayfasında KONU kısmına " Havale - Eft Olarak " yazın. Satın almak istediğiniz ürünün adını veya ürün kod numarasını veya tam URL yi kopyalayıp yapıştırarak MESAJ kısmına yazıp gönderebilirsiniz. Talep kısmında Ad-Soyad , İletişim Numaranız , E-Mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz.

Başvurunuz ile size gönderilecek (E-Posta) Hesap Numaralarımızdan Herhangi Birine Web Paketi Ücretini Gönderiniz. Havale / Eft Açıklama Kısmına Sipariş Numarasını Belirtirseniz İşleminiz Daha Hızlı Gerçekleşecektir.

Daha Sonra iletişim seçeneklerinizden bizlere hızlıca ulaşıp bilgi alabilirsiniz veya dekontunuzu bilgi@webyazilimci.com.tr Mail Adresimize Sipariş Numarasıyla Birlikte göndermeniz yeterlidir.